10,15

Pakowanie kurczaków oferta pracy w Holandii od zaraz i bez znajomości języka, Nijkerk 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijkerk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: dłuższy okres
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 czerwca 2020 00:28

Firma z Nijkerk poszukuje dyspozycyjnych pakowaczy od zaraz do podjęcia pracy w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu kurczaków na linii produkcyjnej.

PAKOWANIE FILETÓW KURCZKA

Miejsce pracy: Nijkerk

Opis stanowiska:
– Pakowanie filetów kurczaka na linii produkcyjnej

Wymagania:
– Własne zakwaterowanie
– Własny transport

Oferujemy:
– Stawka – 10,15 euro brutto
– Praca na jedną zmianę (godziny popołudniowo-wieczorne)
– Praca od poniedziałku do piątku (możliwe soboty)
– Praca w chłodnych warunkach (4 stopnie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na:

rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: Pakowanie kurczków Nijkerk

ID ogłoszenia: 8565ed64b214ba2b