do uzgodnienia

Pakowanie kwiatów – gerber praca Holandia w ogrodnictwie bez języka, Made

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia Made
  • Długość umowy: stała
  • Opublikowany: 10 grudnia 2018 21:02

W miejscowości Made od zaraz potrzebne dyspozycyjne osoby do podjęcia legalnej pracy w Holandii przy kwiatach – pakowaniu gerber. Zatrudnienie w ogrodnictwie również bez znajomości języka obcego.

Agencja Pośrednictwa Pracy Euroservices Polska sp. z o.o. nr cert. 1069 obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:PAKOWANIE GERBER
Miejsce pracy: Made Holandia
Oferujemy:
-umowę o pracę na holenderskich warunkach
-wynagrodzenie tygodniowe
-zakwaterowanie i dojazd do pracy firmowym transportem
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-Praca w szklarni przy gerberach, pakowanie, wiązanie itp.
Wymagania:
-silna motywacja
-wzrost powyżej 165cm
-prawo jazdy kat B

UWAGA!!!

100€ bonusu dla nowych kierowców
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem gerbery na adres:

biuroradom@euroservices.com.pl

Proszę o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez EUROSERVICES POLSKA Sp. z o.o. (ul. Opolska 54, 49-100 Niemodlin, oddział Radom 26-600, przy ul. 25-go Czerwca 26/32), w celu realizacji procesu rekrutacji

ID ogłoszenia: 8565c10d6da3f9ee