11.63

Pakowanie mięsa dam pracę w Holandii od zaraz bez znajomości języka w Scherpenzeel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Scherpenzeel
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: umowa holenderska
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2020 22:07

W miejscowości Scherpenzeel od zaraz legalna praca w Holandii także bez znajomości języka przy pakowaniu mięsa na tacki. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zapewnione.

Dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy przy pakowaniu wyrobow mięsnych
Opis stanowiska:
-pakowanie mięsa na tacki,
-ważenie,
-kontrola jakości
Wymagania:
– dyspozycyjność;
– zaangażowanie.
-prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
– stawka €11,63 (z dodatkiem wakacyjnym)+dodatki zmianowe
– opiekę polskiego koordynatora;
– możliwość długotrwałej współpracy,
-cotygodniowe wypłaty na konto bankowe

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: anna@holandiajobs.pl
bądź kontakt telefoniczny: 0048790833585

ID ogłoszenia: 1305f3bf41b720f5