10-15 brutto/h

Pakowanie orzeszków od zaraz Holandia praca bez języka w Giessen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Giessen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2022 11:09

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii od zaraz dla pakowaczy w zakładzie z Giessen. Zatrudnienie 2022 bez znajomości języka przy pakowaniu orzeszków.

Lokalizacja: Giessen, Holandia

Zakres obowiązków:
– pakowanie orzeszków dla sieci supermarketów
– praca przy linii produkcyjnej

Pracodawca dysponuje także innymi ofertami pracy w sektorach produkcji i logistyki (magazyny, rozładunek kontenerów, zakład mięsny)

Oczekiwania :
– motywacja i zaangażowanie
– dobra kondycja fizyczna
– mile widziane własne zakwaterowanie w okolicy Scheidam/Rotterdam
– mile widziane prawo jazdy kat.B

Pracodawca oferuje

• wypłata co tydzień
• stabilne zatrudnienie
• możliwość rozwoju
• darmowy dojazd do pracy
• bonusy dla kierowców

Zadzwoń:

Kamila: +48 570 901 414 dostępna od 8:00 do 16:00

Dominika +48 570 901 033 dostępna od 8:00 do 16:00

Izabela +48 570 901 913 dostępna od 7:00 do 15:00

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

ID ogłoszenia: 99163047d4511f30