10,11

Pakowanie orzeszków praca Holandia od zaraz bez języka w fabryce z Giessen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Giessen
  • Długość umowy: dłuższy okres
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 4 czerwca 2020 00:29

Od zaraz w fabryce z Giessen do podjęcia legalna praca w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu orzeszków na linii produkcyjnej. Ogłoszenie adresowane do osób, które posiadają własne zakwaterowanie.

Pakowanie orzeszków

Miejsce pracy: Holandia/Giessen

POSZUKUJEMY OSOBY, KTÓRE POSIADAJĄ WŁASNE ZAKWATEROWANIE

Opis stanowiska
– Praca w fabryce orzeszków przy pakowaniu produktów
– Praca przy linii produkcyjnej

Wymagania
– własne zakwateorowanie
– własny transport

Nasza oferta
– stawka 10,11 euro brutto lub 9.54 (w zależności od działu)
– praca na trzy zmiany
– ubezpieczenie
– wypłaty co tydzień

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując: pakowanie orzeszków

ID ogłoszenia: 145ed64acac0bb8