minimum 6euro/h na rękę

Pakowanie owoców i warzyw praca w Holandii bez języka Venlo od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 12 września 2015 16:39

Firma zajmująca się przetwórstwem spożywczym poszukuje osób do pracy w Holandii przy pakowaniu owoców i warzyw na terenie Venlo. Zatrudnienie bez znajomości języka obcego.

Jupiter Polska poszukuje osób chętnych do pracy w Holandii przy pakowaniu owoców i warzyw.

Zakres obowiązków:
sortowanie, warzenie, kontrola jakości, pakowanie owoców i warzyw

Wymagania:
chęć do pracy, zaangażowanie, dokładność, znajomość języka i doświadczenie nie są wymagane

Oferujemy:
opieka polskiego rezydenta, praca w renomowanej firmie, zakwaterowanie, dobre wynagrodzenie (co najmniej 6 euro/h na rękę)

Zainteresowanych pracą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr:
tel. 798 388 784, 666 926 329, 77 421 59 90

ID ogłoszenia: 51655f15bd6b18e0

1 odpowiedź na “Pakowanie owoców i warzyw praca w Holandii bez języka Venlo od zaraz”

  1. 51655F15BD6B18E0 Witam jestem mloda 18 nastoletnia dziewczyna zdrowa i ssprawna fizycznie, bylabym zainteresowana praca gotowa do wyjazdu w przeciagu 5 dni .