do ustalenia

Pakowanie perfum na produkcji bez znajomości języka praca w Holandii

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 października 2014 01:38

Producent perfum szuka pakowaczy do pracy w Holandii. Oferta bez znajomości języka holenderskiego na linii produkcyjnej przy pakowaniu perfum i kontrolowaniu jakości produktów.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: JD/PHS/10/2014/P4U

Zadania:
– stanie przy linii produkcyjnej
– kontrolowanie jakości produktów
– rozpakowywanie perfum i ponowne ich pakowanie w odpowiednie opakowania
– kodowanie towaru

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na dobrym poziomie
– poszukujemy pracowników angażujących się w swoją pracę
– zatrudnienie dla osób z ambicjami chcących podnosić swoje kwalifikacje
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy

Oferujemy:
– możliwość zorganizowania miejsca zamieszkania
– dla chętnych oferujemy transport do pracy
– pomoc polskiego koordynatora
– podpisanie umowy tymczasowej według holenderskich zasad
– wparcie w razie pytań

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: opole@ottopraca.eu

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-perfum-holandia-id249381.html

ID ogłoszenia: 6115444390584282

1 odpowiedź na “Pakowanie perfum na produkcji bez znajomości języka praca w Holandii”

  1. Witam w jakim miescie jest praca przy pakowaniu perfum?