do ustalenia

Pakowanie sałatek od zaraz praca Holandia bez znajomości języka Zwaagdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwaagdijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 18 lutego 2018 03:17

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka. Chętnie zatrudnimy w zakładzie z Zwaagdijk przy pakowaniu sałatek warzywnych.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Zwaagdijk, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkowaniem oraz dystrybucją sałatek warzywnych
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie, segregacja oraz układanie towarów w skrzynkach

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres, minimum pół roku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • chęć o motywacja do podjęcia pracy
  • zaletą będzie dokument potwierdzający niekaralność
  • mile widziane referencje

Oferujemy:

  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii
  • dodatki za pracę na zmiany
  • pomoc w sprawach formalnych
  • dobre zarobki wypłacane co tydzień
  • pracę w systemie zmianowym, także w nocy oraz weekendy
  • zapewnione płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • transport do pracy
  • zatrudnienie na dłuższy okres

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z informacją SAŁATKI w tytule wiadomości na adres e-mail:

biuro@hobij.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-salatek-noord-holland-id1138303.html

ID ogłoszenia: 6865a88b5edba575

1 odpowiedź na “Pakowanie sałatek od zaraz praca Holandia bez znajomości języka Zwaagdijk”

  1. Jestem zainteresowany pracowalas na produkcji slate mam45lat