9,70 € brutto/h

Pakowanie sosów bez znajomości języka dam pracę w Holandii od zaraz Oosterhout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oosterhout
  • Długość umowy: czas określony
  • Opublikowany: 7 stycznia 2021 00:09

Bez znajomości języka potrzebni pakowacze do pracy w Holandii. Zatrudnienie od zaraz w Oosterhout z zakwaterowaniem przy pakowaniu sosów oraz ketchupów i majonezów.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oosterhout.

Wynagrodzenie: 9,70 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy taśmie, gdzie zadaniem będzie pakowanie produktów spożywczych do pudełek – są to przeważnie sosy, ketchupy oraz majonezy;
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami oraz instrukcjami pakowania, a także kontrolowanie postępów jakości;
  • wykonywanie zadań w zależności od zapotrzebowania.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe + dodatki zmianowe;
  • zakwaterowanie służbowe;
  • darmowy transport do pracy na terenie Holandii;
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą przy pakowaniu sosów w Holandii proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

źródło: https://goodjob.com.pl/oferty-pracy/6/pakowanie-sosy-ketchupy-majonezy/752

ID ogłoszenia: 9595feb74c032f29