€14,00

Piaskarz oferta pracy w Holandii od zaraz, Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: nieokreślone
  • Opublikowany: 21 listopada 2022 00:43

Firma przemysłowa z siedzibą w Helmond poszukuje od zaraz doświadczonych piaskarzy do podjęcia pracy w Holandii. Zatrudnienie przy piaskowaniu różnych elementów przed lakierowaniem.

Dla naszego klienta, firmy w Helmond, poszukujemy pracowników na stanowisko piaskarz. Firma kieruje tradycjami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie, po latach ciężkiej pracy stali się innowacyjną firmą zajmującą się piaskowaniem oraz malowaniem proszkowym.

Będziesz pracować od poniedziałków do piątku na jedną zmianę od 07:00 do 15:00.

Obowiązki:
Piaskowanie elementów
Przygotowywanie elementów do lakierowania

Nasza oferta:
Stawka €14,00 brutto/h
Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Prawo jazdy kat.B
Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Wyślij swoje zgłoszenie na tech.jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na https://bit.ly/3pDmfOj

ID ogłoszenia: 216637797e77a475