do ustalenia

Pokojówki oferta pracy w Holandii – sprzątanie hotelu i na zmywaku Tilburg 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 5 grudnia 2019 00:23

Od zaraz w rejonie Tilburga propozycja podjęcia pracy w Holandii na stanowisku pokojówki przy sprzątaniu hotelu oraz na zmywaku w restauracji.

Od zaraz poszukujemy osób to sprzątania hotelu w Houten w Holandii

Zakres obowiązków

sprzątanie ciągów komunikacyjnych, pokojów, praca na zmywaku

zachęcamy do aplikacji pary

stawka:

11 Euro Brutto za godzinę

Zapewniamy zakwaterowanie w hotelu 95 Euro

Wymagania:

komunikatywny język angielski

zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na:

Rodzaj pracy: Pełny etat

ID ogłoszenia: 4915de7b6726a3a5