10,45 € brutto/h

Pomoc kuchenna praca Holandia od zaraz z językiem angielskim w Groede

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Groede
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 21-06-2021
  • Długość umowy: 30-09-2021
  • Opublikowany: 17 czerwca 2021 00:34

Firma gastronomiczna z Groede poszukuje od zaraz kandydatów do podjęcia pracy w Holandii na stanowisku pomocy kuchennej. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku pomocnika kuchennego. Praca w Holandii u jednego z naszych klientów zagranicznych.

Chcesz rozwijać się zawodowo lub zdobyć nowe doświadczenie w pracy? Zaaplikuj już dziś!

Zakres obowiązków:

pomoc przy prostych pracach kuchennych w pawilonie restauracyjnym przy plaży
obsługa gości, praca w charakterze kelnera
utrzymywanie porządku w miejscu pracy, zmywanie naczyń
obieranie i krojenie warzyw i owoców

Nasze oczekiwania:

komunikatywna znajomość języka angielskiego
mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B (ze względu na dojazd do pracy samochodem służbowym)
gotowość do podjęcia pracy zmianowej (9:30 -18:30, 12:00 -22:00)
mile widziane doświadczenie w pracy w restauracji, barze, kuchni
dyspozycyjność do podjęcia pracy na okres około 4 miesięcy
motywacja, dokładność i zaangażowanie w wykonywanej pracy

Oferujemy:

pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
pracę w systemie jednozmianowym w międzynarodowym środowisku
zapewnioną przez pracodawcę liczbę godzin do przepracowania
przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
możliwość podjęcia dłuższej współpracy lub przejścia na inną ofertę po skończonej pracy
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
dodatek wakacyjny
dodatek dla kierowcy samochodu służbowego
opiekę koordynatora w miejscu pracy
możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym
możliwość spędzenia czasu na plaży po skończonej pracy

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 58560c9c5915e322

error: Kopiowanie zabronione!