do ustalenia

Pomoc kuchenna praca w Holandii od zaraz w Maasbree z j. angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Maasbree
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 19 lutego 2019 00:02

Od zaraz (26 luty 2019) do podjęcia praca w Holandii na stanowisku pomocy kuchennej w restauracji z Maasbree. Znajomość języka angielskiego jest niezbędna.

Poszukujemy pracownika na stanowisko Pomoc kuchenna

praca od wtorku (26.02.2019) – okolice Maasbree

obowiązki:
Przygotowanie półproduktów do gotowania dań
Zainteresowanie sztuką kulinarną, umiejętność estetycznego przyrządzania i wydawania posiłków
Dbanie o czystość i estetykę w miejscu pracy
Czyszczenie sprzętu kuchennego, podłóg i maszyn, oraz zmywanie naczyń po zakończonym dniu pracy

wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego
Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność.

Stawki zaczynają się od 10 € na godzinę i zależne są od posiadanych umiejętności i doświadczenia aplikującego.

Zakwaterowanie 89 € tygodniowo, ubezpieczenie 23,6 €. Transport do pracy za darmo

prosimy o przesłanie cv na adres:
office@eastgaterecruitment.com
w temacie wiadomości prosimy wpisać: „Pomoc kuchenna”

ID ogłoszenia: 4135c6b0053bd00c