do uzgodnienia

Praca Holandia bez języka od zaraz przy pakowaniu ketchupu w Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: minimum pół roku
  • Opublikowany: 13 stycznia 2016 23:29

Zakład produkcyjny zatrudni od zaraz bez znajomości języka, osoby do pakowania ketchupu. Ogłoszenie pracy w Holandii z zakwaterowaniem płatnym oraz atrakcyjnym wynagrodzeniem. Zapewniamy stabilne warunki i miłą atmosferę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Holandia, Wijchen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Liczba miejsc: brak danych

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie towarów, głównie ketchupu;
  • zbieranie zamówień;
  • sortowanie towaru;
  • inne prace zlecone przez kierownika.

Oczekujemy:

  • podstawowej znajomości języka angielskiego;
  • dyspozycyjności przynajmniej na pół roku;
  • motywacji do pracy oraz odpowiedzialności;
  • punktualnego stawiania się w pracy;
  • wykonywania obowiązków w sposób staranny;
  • mile widziane doświadczenie i zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • pomoc w organizacji podróży do Holandii;
  • transport do pracy;
  • opiekę polskiego managera;
  • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności;
  • dodatki za pracę na noce i w weekendy;
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania swoich zgłoszeń zawierających CV w języku angielskim na adres opole@hobij.pl w tytle wiadomości zawierając numer referencyjny „PAKOWANIE”.

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-przy-pakowaniu-towarow-wijchen-id336668.html

ID ogłoszenia: 3845696b54e59d83

11 komentarzy na “Praca Holandia bez języka od zaraz przy pakowaniu ketchupu w Wijchen”

  1. Witam jestem zainteresowany tom pracom mam doświadczenia na produkcji mogę zabrać że sobom 4 osoby proszę o wiadomość na mejla jaroslaw.warcholinski@onet.pl i kiedy mogli byśmy wyjechać

  2. Pakowanie

  3. Trzech mężczyzn szuka pracy od zaraz z własnym transportem dyspozycyjni

  4. Adam i Danuta na 19 stycznia 2016 @ 11:37

    Chętni do pracy na pakowanie od zaraz jesteśmy z motoryzowani i w Holandii proszę o kontakt na email

  5. Witam , jestem zainteresowany ta praca . jestem w stanie zabrac ze soba jedna osobe . posiadam doswiadczenie w pracy przy produkcji . prosze o e-mail

  6. Witam , jestem zainteresowany ta praca . jestem w stanie zabrac ze soba jedna osobe . posiadam doswiadczenie w pracy przy produkcji . prosze o e-mail . skarzynski_konrad@o2.pl

  7. witam serdecznie 2 osoby pracowite i uczciwe szukają pracy nr +31644918529

  8. Jestem zainteresowany pracą,pracowałem przy zbieraniu zamówień i sortowaniu.
    Proszę o kontakt email gawlowski71@wp.pl
    lub 695929468 od zaraz

  9. para szuka pracy +31644918529

  10. para szukamy pracy od zaraz +31644918529

  11. Witam, dwie osoby(para) z doswiadczeniem przy pakowaniu na taśmie, są zainteresowane podjęciem pracy. Serdecznie prosimy o kontakt na numer 691190721. Pozdrawiamy