€10,24/h

Praca Holandia bez języka przy produkcji sprężyn od zaraz w fabryce z Breukelen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Data rozpoczęcia pracy: 31/05/2021
  • Długość umowy: od 4 tygodnii
  • Opublikowany: 25 maja 2021 00:03

Fabryka z Breukelen poszukuje od zaraz chętnych do podjęcia prostej pracy w Holandii przy produkcji sprężyn. Zatrudnienie bez znajomości języka jest możliwe.

Opis stanowiska: prosta praca przy produkcji sprężyn. Jedna osoba zawiesza sprężyny, a druga zdejmuje je po wyjściu z maszyny.

Miejsce pracy: Breukelen
Wymagania:

• chęć i motywacja do pracy
• mile widziane prawo jazdy
• aktualne CV
Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie €10,24/h

• wynagrodzenie wypłacane co tydzień

• zakwaterowanie na czas zatrudnienia w pełni wyposażonych domkach jednorodzinnych

• ubezpieczenie zdrowotne

• pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu

• legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)

Zainteresowany?

Zarejestruj się na stronie:
www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8

Dział rekrutacji skontaktuje się z Państwem telefonicznie!

+48 781 191 757

+48 662 372 123

+48 575 088 333

Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

ID ogłoszenia: 8760acadf5005cf