Do uzgodnienia

Praca Holandia bez języka w szklarni przy zbiorach papryki, sortowaniu i regulacji planty, Middenmeer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Middenmeer
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: na dluzszy okres czasu
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2018 02:52

W Middenmeer bez znajomości języka możliwa sezonowa praca w Holandii w szklarni przy zbiorze papryki, sortowaniu warzyw oraz regulacji plant, okręcaniu.

Firma Tempoline z siedziba w Hoofddorp poszukuje dla swojego klienta w Middenmeer osob do pracy przy papryce. Praca w szklarni, od zaraz na okres min. 6 miesiecy.

Stawka to 9,59€ brutto za godzine. Wprowadzamy takze system bonusowy.

Obowiązki:
– Ścinka papryki
– Sortowanie papryki
– Regulacja planta papryki
– Okrecanie papryki

Wymagania:
– Gotowosc do pracy powyzej 8 godzin dziennie
– Obuwie robocze (z blacha) we wlasnym zakresie
– Silna motywacja do pracy
– Nie jest wymagana znajomosc jezyka
– Dyspozycyjnosc na dluzszy okres czasu – minimum 6 miesiecy
– Prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy
– Legalna prace w oparciu o umowe o prace
– Wyplaty tygodniowe na konto pracownika
– Zakwaterowanie agencyjne
– Transport do pracy
– Opieke polskiego koordynatora
– Ubezpieczenie zdrowotne
– Mozliwosc dlugotrwalej wspolpracy.

Dojazd do Holandii oraz wyzywienie we wlasnym zakresie.
Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie CV na adres:
praca@p-tempoline.nl z dopiskiem PAPRYKA lub o kontakt telefoniczny pod numerem: +31 23 555 40 60
Z poważaniem
Tempoline Uitzendbureau
Wijkermeerstraat 14a
2131 HA Hoofddorp
+31235554060

ID ogłoszenia: 7175ac4c27575718