12,14 € na godz.

Praca Holandia bez znajomości języka magazyn napojów od zaraz Oosterhout

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oosterhout
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 listopada 2021 21:56

Hurtownia z Oosterhout szuka od zaraz magazynierów do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla Polaków na magazynie napojów bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oosterhout.

Wynagrodzenie: 12,14 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień z wykorzystaniem wózka EPT;
  • rozładowywanie oraz ładowanie kontenerów również z wykorzystaniem wózka EPT;
  • pracownik będzie sztaplował opakowania z energetykami;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów oraz zamówień;
  • zgłaszanie niezgodności;
  • przygotowywanie, ale też pakowanie oraz przekierowywanie produktów gotowych już do wysłania.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • atutem będzie doświadczenie w branży produkcyjnej.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki umowy;
  • wypłatę raz w tygodniu na konto;
  • pracę na jednej zmianie;
  • płatną przerwę;
  • zapewnioną liczbę godzin pracy;
  • zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF;
  • dojazd z Polski do Holandii;
  • ubezpieczenie;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • możliwość wzięcia zaliczki 150 € po tygodniu pracy;
  • 120 PLN pakietu startowego – poszewka na pościel, holenderska karta do telefonu oraz słowniczek polsko-holenderski.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: k.jakuczek@covebo.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-026891-pracownik-magazynu-soft-drinki/

ID ogłoszenia: 779615f09ba09d4c