ok. 500 € netto/tydz.

Praca Holandia bez znajomości języka na budowie od zaraz Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 20 marca 2023 20:02

Dla pracowników budowlanych aktualna od zaraz praca w Holandii. Zatrudnienie w Rotterdamie bez znajomości języka na budowie. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Rotterdam.

Wynagrodzenie: około 500 € netto na tydzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na budowie;
  • praca z betonem i bloczkami betonowymi przy dużym projekcie budowy obiektu rządowego;
  • stawianie fundamentów, wylewanie betonów, budowanie prostych szalunków, kładzenie nowych tynków i wykańczanie wnętrz.

Wymagania:

  • przynajmniej 5 lat doświadczenia jako pracownik budowlany;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • atutem będzie prawo jazdy kat. B oraz własny samochód;
  • przyjazne nastawienie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • przeszkolenie;
  • holenderską umowę o pracę tymczasową wraz z ubezpieczeniem;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie;
  • narzędzia do pracy;
  • darmowa nowa odzież po przepracowaniu tygodnia;
  • możliwość korzystanie z samochodu służbowego wraz z kartą paliwową;
  • bonus za polecenie nowego pracownika – 300 € netto;
  • wsparcie w organizacji transportu do Holandii.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-ogolnobudowlany-holandia,oferta,9711161

ID ogłoszenia: 7163ee9f333bfd1