do ustalenia

Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka na produkcji przy pakowaniu Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfoort
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2015 12:30

Od zaraz dam pracę w Holandii dla pakowaczy bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w Amersfoort na linii produkcyjnej przy pakowaniu wypieków oraz przygotowywaniu składników.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Amersfoort
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– wspieranie procesów produkcyjnych
– zajmowanie się pakowaniem wyrobów
– mieszanie składników
– obsługiwanie maszyn produkcyjnych
– wyrabianie takich produktów jak: ciasta, pizze, pieczywa

Wymagania:
– szybkie i dokładne wykonywanie zadań
– prawo jazdy na samochód osobowy
– punktualność, zdyscyplinowanie, samodzielność
– kandydaci znający język angielski będą chętnie przyjmowani
– możliwość pozostania w Holandii na dłuższy okres
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– bez problemów ze zdrowiem

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– pracę międzynarodowym środowisku
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– miejsce do spania na czas trwania umowy
– wyrobienie dodatkowych godzin
– pomoc brygadzisty porozumiewającego się w języku polskim
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na adres mailowy: biuro@goodjob.com.pl z dopiskiem: „Praca na piekarni”.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23g5g4/

ID ogłoszenia: 10355305044f082d

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Holandia bez znajomości języka na produkcji przy pakowaniu Amersfoort”

  1. Witam Serdecznie
    Bardzo chętnie podejmę pracę u was od zaraz na dużym okres czasu
    Mieszkam na Prywatnym mieszkaniu w Dordrecht
    jestem spokojna, pracowitą osobą, nie paląca I zapałem do pracy .z dużym doświadczeniem w Holandii.
    posiadamy doświadczenie w pracach na kwiatach,sortowanie, .owoce tulipany dekoracja i pakowanie..
    mamy numer sofi, konto bankowe,
    więcej pytań o doświadczenie i informacje podaje nasz
    nr tel ;
    0657456945