do uzgodnienia

Praca Holandia bez znajomości języka od zaraz produkcja sałatek Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Długość umowy: brak informacji
  • Opublikowany: 28 czerwca 2016 21:59

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii na produkcji sałatek dla Polaków. Zatrudnimy od zaraz osoby bez znajomości języka w Tilburgu. Zakwaterowanie zorganizowane jest przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Tilburg.

Zarobki: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • produkcja sałatek – praca odbywa się przy linii produkcyjnej;
  • nadziewanie papryczek farszem;
  • dodawanie sera feta i innych składników, np. oliwek;
  • etykietowanie opakowań;
  • kontrolowanie jakości;
  • pakowanie sałatek do pudełek.

Wymagania:

  • komunikatywny język niemiecki lub angielski;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie zaletą;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • sumienne przestrzeganie procedur i przepisów BHP;
  • zręczność i szybkość;
  • odpowiedzialność i uczciwość;
  • umiejętność szybkiej nauki.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony;
  • wysokie zarobki;
  • możliwość skorzystania z płatnego ubezpieczenia oraz zakwaterowania;
  • profesjonalne przeszkolenie;
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy;
  • możliwość awansu w strukturach firmy.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania CV w językach niemieckim lub angielskim poprzez stronę internetową:

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-na-produkcji-salatek-bez-jezyka-od-zaraz-tilburg/

ID ogłoszenia: 8525772a3405eb61

1 odpowiedź na “Praca Holandia bez znajomości języka od zaraz produkcja sałatek Tilburg”

  1. Witam Państwa.
    Chciałem zgłosić swoją kandydaturę na dane stanowisko pracy.
    Z poważaniem
    Artur Wedler
    0651156788