10,35 euro/h brutto

Praca Holandia bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek od zaraz Panningen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Panningen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 27 czerwca 2018 02:34

Oferujemy pracę w Holandii przy pakowaniu gotowych ciastek. Od zaraz opcja zatrudnienia w Panningen dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Panningen, Holandia

Start: od zaraz

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie gotowych ciastek

Wymagania:

  • chęć do podjęcia pracy w Holandii
  • pracowitość i sumienność
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • bardzo dobre godziny pracy
  • bezpłatny przejazd do Holandii
  • pracę w Holandii od zaraz
  • zamieszkanie
  • darmowe ciastka oraz sałatki
  • dopłaty do zakwaterowania
  • zarobki wypłacane w terminie co tydzień
  • transport do pracy
  • zatrudnienie na dobrych warunkach
  • ubezpieczenie dla pracowników
  • wsparcie w zakładaniu numeru BSN
  • możliwość wyjazdu dla par
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • atrakcyjną stawkę godzinową

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do aplikowania za pomocą formularza znajdującego się na stronie:

Źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pakowacz-ka-ciastek-panningen,oferta,6098630

ID ogłoszenia: 735b2377376ee66

5 komentarzy na “Praca Holandia bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek od zaraz Panningen”

  1. joannaagata44 na 27 czerwca 2018 @ 11:47

    proszę o kontakt 609998669

  2. Witam,

    nie mogę aplikować, podany link nie działa.
    Jesteśmy (para)zainteresowani Państwa ofertą.
    Proszę o kontakt tel. _48883187158 lub e-mail. dove141034@gmail.com

  3. Lukasz30 na 2 lipca 2018 @ 17:05

    Wraz z kuzynka jesteśmy zainteresowani współpracą z państwem proszę o kontakt lukaszmichalkow028@gmail.com

  4. Lukasz30 na 2 lipca 2018 @ 17:06

    Wraz z kuzynka jesteśmy zainteresowani współpracą z państwem proszę o kontakt lukaszmichalkow028@gmail.com nr telefonu 726061638

  5. rafilis1992 na 5 lipca 2018 @ 08:18

    Witam,

    Proszę o kontakt e-mail. rafciolisowski@gmail.com