do ustalenia

Praca Holandia bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek Ochten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ochten
  • Opublikowany: 31 marca 2015 14:24

Poszukujemy osób do pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w Ochten na linii produkcyjnej przy pakowaniu ciastek. Oferta długookresowa.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Ochten
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika jest pakowanie ciastek do plastikowych pudełek. Zadania wykonywane są przy taśmie produkcyjnej.

Wymagania:
– sprawne dłonie
– kandydaci bez problemów zdrowotnych
– szybkość, zręczność
– chęć podjęcia pracy monotonnej
– osoby zmotywowane do pracy
– gotowość wyjazdu do Holandii na dłuższy okres
– posiadanie prawa jazdy będzie mile widziane
– język angielski bądź niemiecki na każdym poziomie będzie atutem

Oferujemy:
– szkolenia wprowadzające
– pracę bez znajomości języka obcego
– pomoc w pierwszych dniach
– przyjazne środowisko
– na hali panuję dodatnia temperatura

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/pakowanie-ciasteczek/holandia-ochten/11484172

ID ogłoszenia: 883551a765a70df7

16 komentarzy na “Praca Holandia bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek Ochten”

  1. witam mam na imię Kuba mam 34 lata mam przepracowane na podobnych stanowiskach ponad 6 lat angielski znam na poziomie podstawowym prace mogę podjąć od zaraz proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby dziękuje mój numer 730851379

  2. Witam.
    Podejmę pracę.
    Wyjazd nawet w każdej chwili.
    Mam 52 i jestem pracowitą osobą.
    Kontakt tel.726107551

  3. Witam,
    jestem zainteresowana ofertą. ale nie posiadam SOFI numeru.
    Mam 40 lat doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt
    e-mail basia540@interia.eu

  4. Chętnie podejmę pracę wraz z męzem ,posiadamy samochód,proszę o kontakt.

  5. Tomek i Sylwia na 7 kwietnia 2015 @ 18:51

    Witam podejmę prace od zaraz prosze o kontakt pod numerem telefonu 723013841

  6. Jestem zaintersowana podjęciem pracy .Proszę o kontakt pod numerem 503-599-920

  7. Piotr i Daniel na 8 kwietnia 2015 @ 15:55

    Witam podejmę prace od zaraz na dlugi okres.Osoby zmotywowane do pracy .

  8. Witam serdecznie.
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy, lecz nie jest zamieszczona informacja odnośnie zarobków.Pracowałam w wielu państwach (Włochy,Niemcy, Francja) przy zbiorach jak i również na hali przy sortowaniu, bądź pakowaniu.Bardzo szybko się uczę.Wyjazd na okres 6 m-cy jest jak najbardziej możliwy. Bardzo proszę o szersze informacje na mój adres e-mail.
    Pozdrawiam
    Marta

  9. Dzień dobry. Mam 20 lat i jestem zmotywowany do takiej pracy ponieważ robiłem przy wiele cięższych pracach jak pomocnik blacharza , pracz tapicerek samochodowych , chętnie pracuję w zespole jestem bardzo zmotywowany, dodatnia temperatura i monotonia nie są mi straszne. Pozdrawiam.
    572631709

  10. Dzień Dobry. Mam na imię Patryk i mam 20 lat, podejmę się pracy przy pakowaniu ciasteczek ,gdzie wyczytałem na stronie, iż można dostać takową pracę w Holandii. Proszę o odpowiedź. 691-345-808

  11. ID ogłoszenia 883551A765A70DF7 Witam podejmę prace od zaraz do pakowania ciastek w Ochten.przez ostatnie 6 -cy pracowałam w Holandii posiadam nr Sofii. Z poważaniem Mariola Janecka

  12. Witam .Mam 27 lat ,jestem osobą konsekwentną i odpowiedzialną , posiadam nr. Sofi ponieważ pracowałem już w Holandii . wyjechać mogę od zaraz . 881 498 345

  13. Witam
    podejmę prace od zaraz na długi okres czasu
    zmotywowana , młoda , energiczna nie boje się monotonnej pracy
    numer kontaktowy 721399440

  14. Witam z miłą chęcią jestem gotowa do podjęcia pracy od zaraz. Jestem osobą bezrobotną bez nałogów pilnie poszukującą pracy .Posiadam numer sofii.

  15. Szanowni panstwo jestem zaintersowana panstwa oferta pracy przy
    pakowaniu ciastek…bardzo zalezy mi na panstwa ofercie oraz szybkiego
    podjecia pracy ,jestem sumienna i mam juz za soba wiele doswiadczen na
    roznych stanowiskach.prosze o kontakt ze mna :693-272-614