EUR

Praca Holandia bez znajomości języka przy pakowaniu owoców i warzyw w chłodni, Bleiswijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bleiswijk
  • Data rozpoczęcia pracy: 2020-04
  • Długość umowy: ..
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2020 02:20

Również bez znajomości języka na terenie Bleiswijk do podjęcia legalna praca w Holandii od zaraz przy pakowaniu owoców i warzyw w chłodni na zmianie nocnej.

Niderlandy (Holandia) | Bleiswijk ( Holandia Południowa ) | 10,56 EUR

Opis stanowiska:
Praca na produkcji w chłodnych warunkach, temp. około 4°C. Pakowanie, układanie owoców i warzyw do skrzynek/opakowań. Nocna zmiana. Praca od poniedziałku do piątku/soboty

Miejsce zatrudnienia: Niderlandy (Holandia), Bleiswijk

Stawka: 10,56€ +dodatki

Wymagania:
Motywacja do pracy

Oferujemy:
– legalną pracę
– pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
– zakwaterowanie służbowe o wysokim standardzie
– ubezpieczenie zdrowotne
– dodatki do wynagrodzenia

Kontakt:
PL 0048 510 958 777
PL 0048 512 602 557
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 7105e84831db587a