11,00 € brutto/h

Praca Holandia bez znajomości języka w Utrechcie od zaraz produkcja kanapek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 grudnia 2020 13:38

Na produkcji kanapek poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Holandii. Zatrudnienie z zakwaterowaniem w Utrechcie dla pracowników produkcji bez znajomości języka niderlandzkiego.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Utrecht.

Wynagrodzenie: 11,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie zadań na produkcji kanapek przy ich przygotowywaniu.

Wymagania:

  • własny dojazd;
  • zmotywowanie do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego albo holenderskiego;
  • dostępność od zaraz na dłuższy czas;
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek zmianowy;
  • wynagrodzenie około 300 € netto na tydzień przy 38 godzinach pracy i już po odliczeniu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia, podatków, a na własnym zakwaterowaniu wynagrodzenie wynosi około 420 € netto na tydzień;
  • stabilne zatrudnienie;
  • 38 godzin pracy w tygodniu i możliwość wyrobienia nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • możliwość rozwijania się i przejścia na kontrakt bezpośrednio w firmie;
  • zakwaterowanie w wolnostojących domkach albo w szeregowcach o dobrym standardzie – domki maksymalnie do 6 osób, pokoje jedno-i dwuosobowe z dostępem do Internetu;
  • zwrot kosztów transportu do pracy – 0,19 € za jeden kilometr (maksymalnie 8 € na dzień);
  • ubezpieczenie w cenie 24 € na tydzień;
  • wsparcie polskiego koordynatora – numer sofi, konto w banku oraz lekarz itp.;
  • możliwość odbycia kursów, które podwyższają kwalifikacje;
  • częściowy albo całkowity zwrot kosztów dojazdu z Polski (na podstawie paragonów);
  • 25 dni płatnego urlopu na rok.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać przez formularz na stronie źródłowej (link poniżej)

Źródło: https://orangejobs.nl/pl/oferta/pracownik-produkcyjny-kanapki-300e-420e-netto-tygodniowo/

ID ogłoszenia: 755fd252162c5f0