do uzgodnienia

Praca Holandia dla budowlańców przy remontach i wykończeniach Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2014 00:22

Oferta pracy w Holandii dla budowlańców przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Eindhoven na budowie. Nie wymagana jest znajomość języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce pracy: Eindhoven

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • typowe zadania remontowo wykończeniowe
  • obowiązkiem będzie przygotowanie sobie powierzchni, narzędzi, wykonywanie malowania, tynkowania.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy budowlańca – minimum 5 lat
  • referencje od poprzednich pracodawców
  • własne narzędzia do pracy
  • posiadanie swojego samochodu oraz możliwość przyjechania nim do pracy
  • fachowość, dokładność
  • brak nałogów
  • zaświadczenie o niekaralności
  • znajomość języka holenderskiego jest mile widziana

Oferta:

  • Stałe zlecenia
  • dużo godzin dodatkowych
  • zorganizowanie bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowy zwrot pieniędzy za paliwo przy dojazdach do klientów,
  • przy osiadaniu paragonów pracodawca zwraca częściowo koszty poniesione przy zakupie narzędzi do pracy
  • opieka Polskiego brygadzisty
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej

Aplikacja:
Chętni proszeni są o przesłanie CV oraz skanów uprawnień na adres:

  • ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 58353e36f60b7f19