do ustalenia

Praca Holandia dla kobiety przy sprzątaniu domów bez języka Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 25 lipca 2015 00:54

Firma sprzątająca z Utrechtu poszukuje od zaraz kobiety do pracy w Holandii. Oferta przy sprzątaniu domów bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: sprzątaczka
Lokalizacja: Holandia, Utrecht
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania jakie będą wykonywane to między innymi:
– mycie podłóg, okien
– odkurzanie
– zmywanie naczyń
– prasowanie, pranie
– czyszczenie łazienek
– itp.

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie kobiety
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
– zdolność do podjęcia pracy fizycznej
– należy mieć dobre podejście do zwierząt
– możliwość pozostania w Holandii na pół roku
– odpowiedzialne podejście do zadań
– dokładne wykonywanie czynności
– posiadanie prawa jazdy kat.B
– punktualność
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– legalną pracę dla kobiety
– miejsce do zamieszkania w Breukelen
– codzienny transport do pracy
– w tygodniu jest zapewnione 40 przepracowanych godzin
– dobrze płatną pracę na 6 miesięcy
– możliwość przedłużenia umowy
– pracę sporadycznie w weekendy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na adres mailowy: jasmon.2013.12@gmail.com

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-245bj9/

ID ogłoszenia: 36155b2943881338

1 odpowiedź na “Praca Holandia dla kobiety przy sprzątaniu domów bez języka Utrecht”

  1. Jestem zainteresowana pracą jako sprzątaczka bardzo lubię porządek i czystość proszę o wiadomość na e-maila.