do uzgodnienia

Praca Holandia dla murarza od zaraz na budowie bez znajomości języka Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: brak informacji
  • Opublikowany: 30 sierpnia 2016 00:26

Od zaraz poszukujemy murarzy na budowę w Eindhoven, bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Holandii z zapewnionym zakwaterowaniem oraz wysokimi zarobkami, dla dobrych i rzetelnych fachowców.

Stanowisko: murarz.

Miejsce pracy: Eindhoven.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prostych konstrukcji murarskich;
  • bardziej skomplikowane prace takie jak np.łuki;
  • praca na podstawie rysunków technicznych;
  • tynkowanie w podstawowym zakresie.

Wymagania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w pracy murarza;
  • odpowiednie wykształcenie kierunkowe;
  • język niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym;
  • prawo jazdy kat.B i możliwość przyjechania własnym autem mile widziane – te aplikacje będą brane pod uwagę jako pierwsze;
  • posiadanie certyfikatu VCA lub gotowość do jego wyrobienia;
  • sumienność i dokładność;
  • profesjonalizm;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę;
  • odpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie;
  • odprowadzanie składek oraz ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny;
  • możliwość nadgodzin;
  • zatrudnienie na długi czas;
  • pomoc polskiego koordynatora w czasie trwania umowy;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • brak kosztów pośrednictwa pracy.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

  • zeitmann.2916563@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/murarz-holandia-id395268.html

ID ogłoszenia: 40257c49ec4a7f57

1 odpowiedź na “Praca Holandia dla murarza od zaraz na budowie bez znajomości języka Eindhoven”

  1. Witam. Jestem zainteresowany praca na budowie. Posiadam 8letnie doświadczenie na budowie dobrze czuję się w murowaniu.Dopiero co przyjechałem do Holandii i jeszcze nie posiadam auta. Proszę o kontakt milarskilukasz1990@wp.pl pozdrawiam Lukasz