10.00

Praca Holandia dla par na magazynie sklepu online od zaraz w Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 10.05.2018
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 17 maja 2018 06:41

Od zaraz aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii dla par na magazynie sklepu internetowego w Waalwijk przy zbieraniu zamówień na art. takie jak płyty CD, ubrania, elektronika etc.

ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ W SKLEPIE INTERNETOWYM
Opis stanowiska:

praca w magazynie sklepu internetowego
pakowanie produktów różnych marek
pakowanie książek, płyt dvd, ubrań, butów, sprzętu elektronicznego, zabawek
zbieranie zamówień
dojazd do pracy rowerem – odległość w przedziale 4-10 km, w zależności od miejsca zakwaterowania
Wymagania:

dobra znajomość języka angielskiego
dyspozycyjność na dłuższy okres
prawo jazdy kat B
chęć podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach
gotowość podjęcia pracy w godzinach nadiczbowych
Oferujemy:

10€ brutto/h
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
zakwaterowania
ubezpieczenia
transport lokalnego
Jeśli oferta cię zainteresowała wyślij CV na karopraca01@outlook.com

Zapraszam do kontaktu

782-034-467

ID ogłoszenia: 9295af4a30fa6a9e

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez karolrekrutacja01

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez karolrekrutacja01 »