do ustalenia

Praca Holandia dla Polaków na magazynie przy zbieraniu zamówień Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Breda
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 1.10.2014
  • Opublikowany: 11 września 2014 02:20

Firma logistyczna z miasta Breda szuka 20 magazynierów bez doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta przy zbieraniu zamówień na magazynie oraz innych zadaniach zlecanych przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Breda
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik magazynowy będzie miał przydzielane różne zadania w zależności od zapotrzebowania. Będą nimi:
– załadunek i rozładunek towarów
– pakowanie odzieży i obuwia
– zajmowanie się wyszukiwaniem towarów na półkach
– przygotowywaniem produktów do wysyłki
– itp.

Wymagania:
– wyjazd za granicę od 1 października
– możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
– doświadczenie w pracach magazynowych będzie atutem
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
– zaangażowanie w wykonywane czynności
– samodyscyplina, odpowiedzialność

Oferujemy:
– pomoc polskiego opiekuna na miejscu
– dobre wynagrodzenie
– oferujemy miejsce zamieszkania
– pomagamy przy sprawach formalnych
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie CV na maila: j.nowak@beetsma.pl w tytule wpisując: Pracownik firmy logistycznej.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22l6e2/

ID ogłoszenia: 3985410d9c26c20b