13,34€/h

Praca Holandia jako kierowca kat. C od zaraz dystrybucja cateringu, Son

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Son
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 11.04.2021
  • Długość umowy: miesiąc z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 29 marca 2021 11:45

Z językiem angielskim w rejonie Son propozycja pracy w Holandii dla kierowców kat. C. Zatrudnienie przy dystrybucji różnych towarów na potrzeby cateringu.

Poszukujemy kierowców do dystrybucji cateringu dla różnych klientów.
Twoim obowiązkiem będzie przewozić ich napoje i beczki do różnych restauracji i barów w Holandii.
Mamy wolne miejsca pracy w całej Holandii.

Obowiązki:
Bedziesz zaopatrywać sklepy, restauracje i bary w ruchliwych centrach, więc doświadczenie w podobnym stanowisku to duży plus.
Załadunek i rozładunek zwykle odbywa się za pomocą EPT, ale butelki i beczki należy również przenosić do lodówek i piwnic. To ciężka praca.

Wymagana jest od ciebie odrobina elastyczności, ale jako kierowca jesteś do tego przyzwyczajony. Chociaż jesteś na dziennej zmianie, godziny rozpoczęcia i zakończenia nie są takie same każdego dnia.

Oferujemy
atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie holenderskiego CAO (CAO)
Stawka godzinowa od 13,34 € bruto za godzinę (na podstawie doświadczenia)
Umowa holenderska
Płatność tygodniowa
Pieiądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopu (25 w roku)
Ubezpieczenie zdrowotne
Program emerytalny (po 26 przepracowanych tygodniach)
Godziny w tygodniu 50-55
Zakwaterowanie

katowice@1todrive.com

ID ogłoszenia: 8836061c39dc178d

Brak tagów

error: Kopiowanie zabronione!