10 € brutto na godzinę

Praca Holandia jako pomoc kuchenna na zmywaku od zaraz w Duiven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Duiven
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 10-08-2019
  • Długość umowy: 1,5 roku
  • Opublikowany: 28 lipca 2019 21:59

Agencja „Derksen” dla kontrahenta z Duiven poszukuje od zaraz pomocy kuchennej do podjęcia pracy w Holandii na tzw. zmywaku. Oczekiwana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (nr 4042) dla swojego Klienta – sieci hoteli – poszukuje osoby na tzw. „zmywak”.

Miejsce pracy: Duiven, Holandia

Poszukujemy: osoby na tzw. „zmywak”

Obowiązki:
– obsługa zmywarki;
– zmywanie naczyń;
– pomoc i sprzątanie na kuchni.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
– chęć do pracy;
– dyspozycyjność do pracy od zaraz!

Oferujemy:
– stabilną pracę w godzinach popołudniowych;
– minimum 40 godzin pracy tygodniowo;
– zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy;
– atrakcyjne wynagrodzenie – oferujemy 10 € brutto na godzinę.

CV prosimy przesyłać na adres:

i.krakowiak@derksen-polska.pl

ID ogłoszenia: 4905d3ff4e7447ef