do ustalenia

Praca Holandia jako pracownik produkcji – monter maszyn, Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 29 lipca 2019 11:17

Od zaraz propozycja ciekawej pracy w Holandii na produkcji w rejonie Tilburga jako monter maszyn. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Holandii

Poszukujemy pracowników dla naszego klienta mieszczącego się w miejscowości Oisterwijk, który zajmuje sie projektowaniem oraz produkcją wielofunkcyjnych pojazdów : koparko – ładowarek

ZADANIA
Na tym stanowisku jesteś odpowiedzialny za prefabrykację elementów ramy, elementów hydrauliki, rozbieranie lub gwintowanie ramek i wstępny montaż osi.

WYMAGANIA
• poszukujemy osób, które potrafią czytać rysunek techniczny, posiadają doświadczenie
w montażu oraz mają wiedzę z zakresu mechaniki/pneumatyki/hydrauliki
• porozumiewanie się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym

OFERUJEMY
stałe zatrudnienie z możliwością przejścia na kontrakt bezpośrednio do firmy
możliwość rozwoju zawodowego
atrakcyjne wynagrodzenie: około €2200 – 2600€ miesięcznie (w zależności od doświadczenia + dodatek ADV)
zakwaterowanie oraz ubezpiecznie zdrowotne, jeśli jest to konieczne €80 – €100
Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskim
na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać „Monter Maszyn”

ID ogłoszenia: 875d3b4eb85f328