holenderskie

Praca Holandia – KIEROWCA C+E od zaraz, Goes/Roosendaal (praca stacjonarna, krótkie trasy)

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Goes / Roosendaal
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Długość umowy: do końca roku
  • Opublikowany: 29 maja 2015 01:25

Firma transportowa z okolic Roosendaal zatrudni kierowców kat. C+E do pracy w Holandii. Zatrudnienie legalne od zaraz z zakwaterowaniem oraz ubezpieczeniem. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

KIEROWCA C+E od zaraz, Goes/Roosendaal (praca stacjonarna, krótkie trasy)

Zakres obowiązków: transport w obrębie 100 km, praca stacjonarna

Wymagania:
– prawo jazdy kat. C+E i umiejętność prowadzenia pojazdu CE,
– komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego,

Oferujemy:
– pracę od zaraz do końca roku,
– zakwaterowanie oraz ubezpieczenie,

Osoby zainteresowane prosimy o pilny kontakt telefoniczny i przesłanie
CV oraz kopii prawa jazdy
na adres
biurohmserwis.pl
w temacie wiadomości:
kierowca CE

HM Serwis, nr licencji 6680
Wojska Polskiego 64, 70-479 Szczecin
tel./fax 91 484 0754, 509 824 843
biuro@hmserwis.pl

ID ogłoszenia: 930556886a1cfad4

Brak tagów