€13,91

Praca Holandia – mechanik samochodowy na linii montażowej, Oisterwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oisterwijk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 19.11.2020
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: 20 listopada 2020 00:39

Zakład z Oisterwijk poszukuje mechaników samochodowych do pracy w Holandii na produkcji przy linii montażowej sprzętu budowlanego (koparki).

Poszukujemy mechaników! Masz doświadczenie w pracy jako mechanik lub monter? A może od zawsze interesowałeś się naprawą samochodów, motorów czy maszyn rolniczych?
Dla jednego z naszych klientów w Oisterwijk, szybko rozwijającej się firmy i jednego z najwiekszych producentów maszyn i osprzętu do koparko-ładowarek, poszukujemy pracowników.
Praca na długi okres czasu dla osób szukających stałego zatrudnienia.
Dwie zmiany, oraz możliwość pracy nadgodzin!

WYMAGANIA:
Znajomość j. angielskiego min. B1
Mile widziane wykształcenie mechaniczne lub zainteresowanie mechaniką pojazdową
Prawo jazdy kat. B (dojazd do pracy samochodem służbowym)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Praca przy składaniu koparek marki Giant według schematów

OFERUJEMY:
Stawka od €13,10-€13,91 brutto/h (Wypłata tygodniowa €400-€420 netto)
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wyślij swoje zgłoszenie na:
tech.jobs@axell.nl
skontaktujemy się z Tobą!

Więcej info tutaj:

ID ogłoszenia: 9125fb67d331e640