20,000.00

Praca Holandia – monter izolacji termicznej / przemysłowej bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: nieokreslone
  • Data rozpoczęcia pracy: co tydzień
  • Długość umowy: nieokreślone
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2020 00:43

Bez wymaganej znajomości języka obcego możliwa do podjęcia od zaraz praca w Holandii w branży przemysłowej na stanowisku montera izolacji termicznej.

Całym rokiem mamy zapotrzebowanie na monterów izolacji termicznej / przemysłowej w krajach Europy Zachodniej. Nr. naszej licencji 20833 (KRAZ)

Opis stanowiska
Montaż oraz demontaż izolacji oraz płaszczy z blachy na obiektach przemysłowych takich jak elektrownie czy rafinerie, w związku z duża ilością zamówień jesteśmy w stanie zapewnić stałą prace.
Poszukujemy również blacharzy warsztatowych

Wymagania
-Minimum rok doświadczenia jako izoler
-Znajomość różnego rodzaju technik izolacyjnych;
-Posiadanie własnej skrzynki narzedziowej
-VCA/SCC
-Mile widziana znajomość języka obcego
-Własny środek transportu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
-Stawki 13-16 EUR netto za godzinę
-Długoterminowe projekty
-Legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem
-Pensje wypłacane tygodniowo
-Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem
-zakwaterowanie na miejscu w jednoosobowych pokojach – darmowe

W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o cv na adres:
a.jarzynska@prpsolutions.eu
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem zbieranych danych jest PRP Solutions. Ul. Wiadukt 1, 09-400 Płock (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 20833).
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

ID ogłoszenia: 9835f437a5514568

Brak tagów