do ustalenia

Praca Holandia na budowie od zaraz monter płyt k-g bez języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: umowa na czas określony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 maja 2016 01:02

Szukamy 10 monterów płyt karton-gipsowych do pracy w Holandii na budowie, bez znajomości języka. Zatrudnienie w Amsterdamie od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym oraz perspektywą podwyżki.

Stanowisko: monter płyt k-g.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Lokalizacja: Amsterdam, praca możliwa również w Utrecht.

Wolne miejsca: 10.

Zadania na stanowisku:

  • budowa i montaż sufitów podwieszanych;
  • montaż ścian działowych;
  • inne zadania związane z suchą zabudową.

Wymagania:

  • możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • co najmniej dwa lata doświadczenia;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • komunikatywny język niemiecki lub angielski;
  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • mile widziane będzie posiadanie certyfikatu VCA;
  • dokładność i precyzja;
  • zaletą będzie doświadczenie zdobyte poza Polską (Holandia, Belgia, Niemcy itp.).

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na czas określony;
  • narzędzia potrzebne do pracy;
  • bezpłatną kwaterę;
  • stałe zlecenia;
  • cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • perspektywa podwyżki po 3 miesiącach.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do składania aplikacji poprzez stronę internetową:

Odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.

ID ogłoszenia: 488574cabdadce5b

4 komentarze na “Praca Holandia na budowie od zaraz monter płyt k-g bez języka Amsterdam”

  1. krowiak slawomir na 3 czerwca 2016 @ 07:21

    monter plyt gk,szpachlarz malarz. praktyka 15lat

  2. Szymon Wojciechowski na 7 czerwca 2016 @ 23:24

    Dwóch młodych, wysokich silnych mężczyzn, z 2 letnią praktyką w Kanadzie przy montarzu płyt GK. Aktualnie mieszkamy w Utrecht – centrum.

  3. Sebastian na 29 lipca 2016 @ 10:21

    Witam. Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy. To jest mój nr 0649743515 Pozd. Sebastian

  4. Witam szuka pracy na budowie remonty mieszkań tynki oraz inne prace budowlane posiadam numer sofi oraz działalność holenderska tel 0682982845