do ustalenia

Praca Holandia na magazynie bez języka przy zbieraniu zamówień Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Opublikowany: 21 maja 2015 01:47

Zatrudnimy magazyniera bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do zbierania zamówień. Praca w Holandii (Waalwijk) na magazynie dla par. Stanowisko jest oferowane na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie się zajmować zbieraniem zamówień przez Internet, wyszukiwaniem danych towarów na magazynie  oraz przygotowywaniem paczek do dalszej wysyłki.

Wymagania:
– możliwość podjęcia pracy na dłuższy okres
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na dobrym poziomie
– doświadczenie magazynowe będzie atutem
– zmotywowanie do pracy
– chęć wyjazdu za granicę
– dla osób niekaranych (dokument potwierdzający będzie mile widziany)
– referencje z poprzednich stanowisk będą atutem

Oferujemy:
– zatrudnienie na dłuższy okres
– pracę również dla par
– na miejscu wsparcie flexmanagera
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– miejsce do zamieszkania
– darmowy transport wewnętrzny w postaci roweru bądź auta

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV wraz z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: praca@hobij.pl z tematem: ZBIERANIE ZAMOWIEN.

Źródło: http://www.praca4u.net/zbieranie-zamowien-order-picker-waalwijk-id286453.html

ID ogłoszenia: 326555d069371207

3 komentarze na “Praca Holandia na magazynie bez języka przy zbieraniu zamówień Waalwijk”

  1. Agnieszka na 27 maja 2015 @ 16:22

    Małżeństwo zainteresowane pracą , bez nałogów j angielski 514 812 189.

  2. Praca Holandia na magazynie bez języka przy zbieraniu zamówień Waalwij na 5 czerwca 2015 @ 18:01

    witam para będąca w holandii i miejąca stycznoś z taką pracą prosi o telefon +31684182565

  3. Chętna para do pracy na magazynie duże doświadczenie