10,08 € / h brutto

Praca Holandia na magazynie jako pakowacz – order picker, Heijen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Heijen / Ostrum / Venlo
  • Data rozpoczęcia pracy: najbliższy weekend
  • Długość umowy: stałe zatrudnienie
  • Opublikowany: 6 września 2019 03:29

Praca w Holandii na magazynie u jednego z naszych klientów na stanowisku magazyniera. Firma specjalizuje się w procesach logistycznych, takich jak sortowanie i pakowanie m.in. sprzętu elektronicznego, medycznego, kosmetyków czy artykułow zapachowych (asortyment zależny od siedziby firmy). Praca na stanowisku magazyniera, w temperaturze pokojowej (18-20°).

Zakres obowiązków:
– pakowanie i rozpakowywanie paczek z artykułami na palety
– zbieranie zamówień
– współpraca z innymi pracownikami

Oferujemy:
– atrakcyjną stawkę godzinową 10,08€ brutto + dodatki zmianowe
– dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto – naliczane od godz. podstawowych
dodatki zmianowe:- od pon do pt:- od 19:00 do 00:00 35% (13,60 € brutto / h) od 00:00 do 06:00 45% (14,61 € brutto / h) od 06:00 do 07:00 35% (13,60 € brutto / h) Sobota 50% (15,12 € brutto / h) Niedziela 100% (20,16 € brutto / h)
– stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
– cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
– dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
– przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
– sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
– opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
– odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
– organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
– możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
– rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu minimum podstawowym
– mile widziane doświadczenie w pracy na wózku EPT
– mile widziane prawo jazdy kat. B
– gotowość do podjęcia stałej współpracy
– łatwość nawiązywania kontaktów

Jeśli zainteresowała Cię praca na tym stanowisku zaaplikuj korzystając z poniższego linku:

E&A Sp. z o.o.
Agencja zatrudnienia
ul. Reymonta 3, I piętro
46-300 Olesno
M: +48 882 741 451
E: olesno@eena.pl

www.eena.pl

ID ogłoszenia: 9475d6ff1c5a3dc2

Brak tagów