11,50€

Praca Holandia na magazynie od zaraz operator wózka widłowego reach truck, Winterswijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Winterswijk / Geldria
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2020-04
  • Długość umowy: ..
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2021 00:52

W rejonie Winterswijk od zaraz aktualna propozycja pracy w Holandii na magazynie dla operatora wózka widłowego. Zatrudnienie 2021 ze znajomością języka angielskiego.

Opis stanowiska
Praca w magazynie z artykułami kempingowymi i turystycznymi jako operator wózka widłowego reach truck. Praca ze skanerem, kierowca i operator wózka widłowego typu reach truck.
Praca w tygodniu i na weekend.

Zwrot kosztów dojazdu dla osób dojeżdżających do pracy samochodem prywatnym.

Wymagania
Wymagane doświadczenie na wózku widłowym typu reach truck.

Skontaktuj się z nami!
PL +48 505 291 792
PL +48 512 602 557
PL +48 510 958 777
PL +48 784 669 615
NL +31 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 665607d6f00d6b0a

Brak tagów