do ustalenia

Praca Holandia na magazynie od zaraz zbieranie zamówień bez języka Haga

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2015 01:35

Od zaraz szukamy magazynierów bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta z Hagi przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Haga
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– wyszukiwanie produktów na półkach sklepowych
– zajmowanie się pakowaniem produktów i przygotowywaniem ich do wysyłki
– przyjmowanie dostaw oraz ich rozładunek
– załadunek towarów na ciężarówki
– inne prace magazynowe

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– angielski na poziomie komunikatywnym
– obsługiwanie wózków widłowych będzie mile widziane
– atutem będzie posiadanie doświadczenia przy zbieraniu zamówień
– dla osób zdyscyplinowanych
– wytrzymałość fizyczna
– pozostanie w Holandii na pół roku

Oferujemy:
– wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
– miejsce do zamieszkania
– przejazdy do pracy
– każdemu pracownikowi przysługuje ubezpieczenie
– na miejscu pomoc polskich opiekunów
– legalną pracę na holenderskich zasadach

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: polflex@interia.pl

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22md18/

ID ogłoszenia: 622553eaaeb87946