do ustalenia

Praca Holandia na magazynie od zaraz przy pakowaniu ubrań bez języka Woerden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Woerden
  • Opublikowany: 6 marca 2016 23:29

Poszukujemy od zaraz Polaków do pracy w Holandii przy pakowaniu ubrań na magazynie. Zatrudnienie w Woerden dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Na miejscu zapewniamy miejsce do zamieszkania.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Woerden
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– praca na magazynie przy metkowaniu oraz pakowaniu ubrań
– zaczepianie alarmów antykradzieżowych
– inne zadania magazynowe

Wymagania:
– zdolność do pracy w grupie
– szybkie przystosowanie się do nowych warunków pracy
– gotowość do szybkiego rozpoczęcia pracy
– bez problemów ze zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– niezawodność, zaangażowanie

Oferujemy:
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– przejazdy do pracy z miejsca zamieszkania
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– wsparcie polskiego koordynatora
– zatrudniamy również pary
– pomoc w kwestiach formalnych takich jak założenie numeru SOFI
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– asystowanie podczas wizyt u lekarza
– liczne bonusy

Aplikacja:
Odbywa się poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pakowacz-ka-ubran-woerden,oferta,4443956

Źródło:

ID ogłoszenia: 24356dc8dbe0887b

5 komentarzy na “Praca Holandia na magazynie od zaraz przy pakowaniu ubrań bez języka Woerden”

  1. pakowanie ubran na 8 marca 2016 @ 12:57

    posiadam sofi i koto jestem zainteresowana prace podjelabym z kolezanka

  2. Zapytanie na 10 marca 2016 @ 17:15

    Proszę o numer kontaktowy ws.pracy

  3. Jestem zainteresowana wraz z chlopakiem

  4. Dzień dobry jestem zainteresowana proszę o kontakt 883-044-448

Zostaw odpowiedź do Ania