do ustalenia

Od zaraz praca Holandia na magazynie zbieranie zamówień Utrecht bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Opublikowany: 1 listopada 2015 00:53

Dam od zaraz pracę w Holandii dla magazyniera bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie w mieście Utrecht przy zbieraniu zamówień na magazynie. Oferta dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Utrecht
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Przyjmowanie zamówień ze sklepu internetowego i wyszukiwanie produktów na magazynie, a następnie przygotowywanie do wysyłki. Pracownik w swojej pracy będzie obsługiwać skaner ręczny do sczytywania kodów produktów.

Wymagania:
– kandydaci powinni znać język angielski na poziomie komunikatywnym
– należy szybko wykonywać zlecane zadania
– radzenie sobie ze stresem
– posiadanie prawa jazdy, numeru SOFI/BSN będzie atutem
– chętnie przyjmujemy osoby z doświadczeniem
– możliwość pracowania do końca tego roku

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracownikom zapewniamy auto służbowe
– miejsce do spania na czas trwania umowy (czynsz opłacany przez pracownika)
– podpisanie umowy holenderskiej
– jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila: d.grzywna@pran.eu

Źródło: pran.nl/pl/oferty_pracy

ID ogłoszenia: 60556352990248c8