do ustalenia

Praca Holandia na magazynie przy zbieraniu zamówień Venray bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venray
  • Długość umowy: rok czasu
  • Opublikowany: 2 lipca 2015 10:51

Pilnie poszukujemy magazynierów do pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień. Oferta z Venray na magazynie bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na okres 12 miesięcy.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Venray
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz (06.07.2015)

Zadania:
– obsługiwanie skanera ręcznego i wózków EPT
– pracownik jest odpowiedzialny za zbieranie zamówień
– przyjmowanie zwrotów
– odbieranie towarów
– wysyłanie paczek
– oraz inne prace magazynowe

Wymagania:
– zdolność do pracy na różne zmiany
– szybkie dostosowanie się do panujących zasad w firmie
– angielski na poziomie komunikatywnym
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– pozostanie w Holandii na 12 miesięcy
– samodzielność, punktualność
– umiejętność podejmowania szybkich decyzji
– doświadczenie na danym stanowisku będzie atutem

Oferujemy:
– w pierwszym tygodniu zapewniamy pracę od 8 do 17 w następnych pracownik przechodzi na zmiany (6-14;14-23.15 i również noce)
– zatrudnienie w sprawdzonej firmie
– dobre wynagrodzenie
– miejsce do zamieszkania w cenie 78 euro za 7dni
– pracownik opłaca ubezpieczenie w wysokości 17,41 euro za tydzień
– oferujemy stałą liczbę przepracowanych godzin w przeciągu 4 tygodni może wynosić od 120 do 160h

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przejść na stronę: gsuinter-work.pl/formularz-rejestracyjny/6 i tam załączyć CV (po angielsku i poslu).

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-242l2e/

ID ogłoszenia: 146559455769361b