12,59

Praca Holandia na magazynie w Almelo jako operator wózków widłowych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Almelo
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 20.08.18
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2018 14:13

Agencja „KBTI” dla kontrahenta z Almelo poszukuje od zaraz kandydatów do podjęcia pracy w Holandii na magazynie w charakterze operator wózka widłowego.

Agencja Zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) poszukuje osób do pracy na magazynie z zabawkami od poniedziałku 20.08.18. Poszukujemy osób zdecydowanych, gotowych do podjęcia pracy od już.
Opis stanowiska:
– obsługa wózków widłowych: EPT, reach truck, forklift, itp.,
– zbieranie zamówień lub lokowanie towarów na magazynie,
– wykonywanie innych zadań z zakresu logistyki magazynowej.
Wymagania:
– znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym,
– doświadczenie w pracy z wózkami widłowymi + certyfikat,
– motywacja do pracy fizycznej,
– gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferta:
– stabilne i długoterminowe zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
– wynagrodzenie 12,59 euro/h brutto + dodatki zmianowe
– zakwaterowanie służbowe (koszt 60euro / tygodniowo),
– bony na posiłki w wysokości 3 euro dziennie.
Więcej informacji: +48 570 935 868.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl w tytule: operator wózków widłowych (wybrany rodzaj)/ Almelo
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 7025b72cd9854942