Do uzgodnienia

Praca Holandia na magazynie w Woerden – zbieranie zamówień z wózkami EPT

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Woerden, Utrecht
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 16.09
  • Długość umowy: Długoterminowa
  • Opublikowany: 9 września 2019 00:25

Agencja zatrudnienia „PRAN” dla klienta z Woerden poszukuje od zaraz komisjonerów do podjęcia pracy w Holandii na magazynie przy kompletowaniu zamówień.

Agencja PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy pracowników chętnych do pracy przy zbieraniu zamówień.

Opis stanowiska:
• zbieranie zamówień
• obsługa skanera
• praca z wózkiem EPT

Oczekujemy:
• znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• motywacji i gotowości do pracy w systemie zmianowym
• aktualnego zaświadczenia o niekaralności (wymagane przez zakład pracy)

Oferujemy:
• stabilną pracę na dłuższy czas i wypłaty tygodniowe
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w weekendy dodatkowo płatną
• odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
• opiekę polskiego koordynatora

Aplikacje proszę przesyłać na adres d.grzywna@pran.eu z dopiskiem ORDERPICKIER Z EPT

Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia proceduryrekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO

ID ogłoszenia: 3275d7649c40db45