w euro

Praca Holandia na magazynie z art. dla zwierząt w Ede od zaraz z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: jak najszybciej
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 16 września 2021 00:42

Z minimum podstawową znajomosćią jezyka angielskiego do podjęcia praca w Holandii od zaraz na magazynie artykułów dla zwierząt działającym w Ede.

Ijsvogel Retail to firma specjalizująca się w dostarczaniu produktów dla zwierząt do sklepów zoologicznych oraz klientów indywidualnych.
Praca odbywa się w systemie zmianowym, a zamówienia zbierane są za pomocą skanera.

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Order Picker
Miejsce pracy: Ede

Oferujemy:
– atrakcyjne stawki godzinowe- zakład ma ujednolicone stawki dla wszystkich osób (nie ma wiekówki!) ,
– umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące),
– transport do Holandii sprawdzonym przewoźnikiem,
– pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,
– zakwaterowanie zgodne z normą SNF, w pokojach dwu lub jednoosobowych z dostępem do wifi,
– dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy),
– różnego rodzaju dodatki: dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO).

Zakres obowiązków:
– zbieranie zamówień przy użyciu skanera ręcznego,
– przygotowywanie zamówień do wysyłki,
– przyjmowanie reklamacji.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym,
– mile widziane prawo jazdy- nie wymagane!

Zadzwoń na numer
77 474 68 08 bądź wyślij CV na adres praca@flexcraft.pl

To nie to czego szukasz? Nic nie szkodzi. Aplikuj, a my zaproponujemy Ci coś innego ! Posiadamy wiele różnych ofert pracy, m. in.: magazyn, produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze, wózki widłowe i wiele innych.

Flexcraft sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.

ID ogłoszenia: 9526140a23e10b08