do ustalenia

Praca Holandia na magazynie z odzieżą przy pakowaniu bez języka Helmond

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond
  • Opublikowany: 1 października 2015 02:56

Poszukujemy magazynierów do pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień i pakowaniu odzieży. Zatrudnienie w Helmond na magazynie bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Helmond
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– przyjmowanie zamówień
– wyszukiwanie produktów na magazynie
– sortowanie ubrań
– pakowanie paczek i przygotowywanie ich do wysyłki
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– możliwość pozostania w Holandii na dłuższy okres
– angielski na dobrym poziomie
– radzenie sobie w stresujących sytuacjach
– elastyczność godzinowa
– posiadanie referencji będzie mile widziane
– doświadczenie magazynowe będzie dodatkowym atutem
– dobre zdrowie
– zwinność, punktualność, samodzielność

Oferujemy:
– na miejscu zapewniamy pomoc polskiego opiekuna
– satysfakcjonujące wynagrodzeni wypłacane co tydzień
– pracodawca zapewnia każdemu pracownikowi ubezpieczenie
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV napisanego po angielsku na maila: opole@hobij.pl z tematem: HURTOWNIA ODZIEZY.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://www.praca4u.net/hurtownia-odziezy-realizacja-zamowien-id319026.html

ID ogłoszenia: 580560c0b868fe62