9.00

Praca Holandia na magazynie z odzieżą w Amsterdamie od zaraz 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: stala
  • Opublikowany: 6 czerwca 2017 04:10

Od zaraz propozycja pracy w Holandii na magazynie z odzieżą w Amsterdamie. Zatrudnienie przy zbieraniu zamówień, pakowaniu, metkowaniu, montażu zabezpieczeń antykradzieżowych.

Miejsce pracy: Amsterdam
Region: Holandia
Numer referencyjny: KRAZ – 855
Opis stanowiska:
Firma Work Force Sp. z o.o. zatrudni w Holandii osoby do pracy w magazynach z odzieżą.
Praca polega na pakowaniu nowych ubrań, metkowaniu, naklejaniu cen oraz doczepieniu alarmów.
Zatrudnimy również osoby do pakowania słodyczy, wędlin, owoców oraz warzyw.
Wymagania:
 chęć do pracy
 zaangażowanie
 możliwość wyjazdu nawet od zaraz
Oferujemy:
 zakwaterowanie
 dojazd do pracy
 ubezpieczenie
 opiekę polskojęzyczną w Holandii
 możliwość wyjazdu dla par
 pomoc przy założeniu BSN-numeru sofi
 prawidłowe i terminowe wypłaty wynagrodzenia (tygodniówki)
 asystowanie podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu
 rekompensaty do kosztów zakwaterowania
 Darmowy transport do NL dla osob na stawkach wiekowych

Emial: info@workforce.pl

ID ogłoszenia: 431592fdc729f1e6

3 komentarze na “Praca Holandia na magazynie z odzieżą w Amsterdamie od zaraz 2017”

  1. Sylwester Szwedo na 22 czerwca 2017 @ 12:38

    Witam jestem zainteresowany pracą +31686271177

  2. Jesteśmy 3 osobowa grupa która jest zainteresowana Państwa ogłoszeniem w grupie znajduje się 2 mężczyzn oraz kobieta prosimy o kontakt Ps: Będziemy mieli trochę pytań nasz kontakt:+31 645848073 czekamy na telefon:)

  3. Jesteśmy 3 osobowa grupa która jest zainteresowana Państwa ogłoszeniem w grupie znajduje się 2 mężczyzn oraz kobieta prosimy o kontakt Ps: Będziemy mieli trochę pytań nasz kontakt:+31 645848073 czekamy na telefon:)