do ustalenia

Praca Holandia dla Polaków na produkcji opakowań Amsterdam od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 21:34

Oferta pracy w Holandii dla Polaków na linii produkcyjnej przy produkcji opakowań papierowych. Ogłoszenie z Amsterdamu od zaraz dla osób z doświadczeniem i znajomością języka angielskiego bądź holenderskiego.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Amsterdam
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– nadzorowanie prawidłowej pracy maszyn i zgłaszanie o ewentualnych błędach
– sprawdzanie kontroli jakości produktów zwracając szczególną uwagę na zgodność wydruku ze wzorem
– zmienianie tuszy

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku
– umiejętność obsługiwania maszyn produkcyjnych-drukujących
– od kandydatów oczekujemy zaangażowania
– osoby zaangażowane w pracę
– pomysłowość, elokwencja
– język angielski bądź holenderski na dobrym poziomie
– przyjazd autem
– prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
– dobre warunki pracownicze
– szkolenie wprowadzające w system działania firmy
– przyjazną atmosferę
– pracę w międzynarodowej firmie
– konkurencyjne stawki godzinowe

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV po angielsku bądź holendersku na maila: a.kaczala@cervo-dienstverlening.nl w tytule proszę wpisać: operator maszyn/produkcja opakowan papierowych.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23a332/

ID ogłoszenia: 13754cfbf12a74ae

1 odpowiedź na “Praca Holandia dla Polaków na produkcji opakowań Amsterdam od zaraz”

  1. Proszę o pozytywne recenzje podania i dołączenia do miasta Amsterdam od zaraz.Znam 4 języki obce.Mam wyksztalcenie policealne.Dostosuje się i dołączę do miasta Amsterdam i każdego personelu od dzisiaj.Pracowałam w Tesco na kasie przez 4 lata.Jestem kreatywną punktualna samodzielną ambitną młodą osobą która szuka doświadczenia w różnych zawodach.Wyjazd na stałe.Chce się uczyć się na mieście Amsterdam.Dobrze się uczę z nauk ścisłych.Mam doświadczenia w gastronomii obsłudze klienta (sprzedaży biletów i tym podobne) muzyce i handlu pracowałam w tych zawodach przez 25 lat.Chce się dostosować i nauczyć się prawa państwa Holandii i miasta Amsterdam.Muj numer telefonu 797918823.

Zostaw odpowiedź do Martą Wrona