€15,05

Praca Holandia na produkcji opakowań z tektury jako operator maszyn, Meer

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Meer
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: nieokreślony
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2022 00:21

Fabryka działająca w Meer od zaraz poszukuje operatorów maszyn do pracy w Holandii przy produkcji opakowań tekturowych. Znajomość języka angielskiego będzie wymagana na tym stanowisku.

Dla naszego klienta w miejscowości Meer, producenta opakowań z tektury, umożliwiających przechowywanie i transportowanie świeżych i zamrożonych produktów w możliwie najlepszych warunkach. Dostarczają trwałe, niezawodne i innowacyjne opakowania dostosowane do indywidualnych potrzeb, które gwarantują zachowanie jakości i bezpieczeństwa żywności.

Chcesz wiedzieć jak się u Nas pracuje?

Obejrzyj : https://www.youtube.com/watch?v=gRb8HGguS0E

Obowiązki operatora maszyn:
– Obsługa maszyn
– Wymiana części w maszynach
– Nadzór nad procesem wytłaczania otworów w kartonach

Nasza oferta:
– Stawka €15,05 brutto/h
– Dodatki urlopowe oraz wakacyjne
– Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Darmowy transport do pracy
– Opiekę wielojęzycznych koordynatorów
– Tygodniowy system wynagrodzeń
– Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
– Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie jeżeli potrzeba

Wymagania:
– Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn
– Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1-B2
– Prawo jazdy kat.B

Wyślij swoje zgłoszenie na tech.jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na https://bit.ly/3pDmfOj

ID ogłoszenia: 227624713212f618